Agron Llakaj humb njeriun e shtrenjtë, mesazhi prekës i aktorit: “Te Zotit jemi dhe te Zoti do kthehemi!”

    Aktori i njohur, Agron Llakaj ka dhënë lajmin e hidhur të ndarjes nga jeta të personit shumë të dashur, nënë Maros.

    Llakaj ka publikuar në Instagram foton e nënës së ndjerë shoqëruar me fjalë prekëse.

    “Ike Nena Maro! Ike! E sic me thoje- “Te Zotit jemi dhe te Zoti do kthehemi!”…e mira dhe e dashura nena Maro! Na ke kerkuar te mos derdhim lote me largimin tend, se “rrojta sa desha!” -thoje…, e te te mbajme mend ashtu te dashur e te qeshur…, nene madhe Maro! Udhe te mbare drejt Zotit…, shpirti yt eshte ketu ku e ke shperndare…, ne femije e niper e mbesa…, te Kostandina, te Alkida dhe Eno…por edhe te une, se si nene te desha dhe si bir me deshe! Lamtumire nene e dashur Maro!”, shkruan Llakaj.

    Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *