Ajo e mbajti të fshehtë, mësohet kush është ish-partneri i Çiljetës dhe babai i Fernandos (FOTO)

  0
  152

  Çiljeta Xhilaga u bë për herë të parë nënë në shkurt të vitit 2013.

  Këngëtarja solli në jetë një djalë, të cilit ia vuri emrin Fernando dhe sot ai është 7 vjeç.

  Asnjëherë nuk u bë publik babai i djalit, për të cilin Çiljeta thoshte se nuk jeton në Shqipëri.

  Më pas u fol se janë ndarë dhe këngëtarja nisi historinë e dashurisë me portierin Alban Hoxha. Sot është imazhi që në portale flitet të jetë babait të Fernandos.

  “Iconstyle” ka publikuar një fotografi të djalit me një burrë dhe një djalë tjetër.

  Aty vihet re ngjashmëria e Fernandos me burrin, i cili dyshohet të jetë babai i tij.

  Mirëpo këngëtarja nuk ka reaguar ende për këtë imazh dhe mbetet mister identiteti i tij i vërtetë

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here