Saturday, May 21, 2022


HomeAksident fatal në Itali, humb jetën 30 vjeçari shqiptar
Array

Aksident fatal në Itali, humb jetën 30 vjeçari shqiptarAksident i rëndë në Itali, humb jetën 30 vjeçari shqiptar

Një shqiptar ka humbur jetën mëngjesin e sotëm rreth orë 4:30, nga një aksident fatal në Itali. Viktima është një 30 vjeçar, identiteti i të cilit ende nuk bëhet i ditur.

Makina me të cilin po udhëtonte doli nga rruga duke u përplasur me një pemë në rrugën Mavora një Gaggio.

Pavarësisht mbërritjes së ambulanës, i riu shqiptar kishte vdekur në vend, menjëherë pas aksidentit. Ndërkohë që nga aksidenti kanë mbetur të plagosur dhe dy persona të tjerë

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments