Aktori i bukur qe ka pranuar hapur në Turqi origjinën shqiptar, është në probleme/ Zbulohet pse po shkon aq shpesh në spital, ja fjalët e tij prekëse

  Aktori i njohur turk, Kivanç Tatlitug ka njoftuar që në prill se për shkak se kishte temperaturë të lartë dhe kollë, ai ishte drejtuar në spital për të bërë testin e koronavirusit.

  Përshëndetje të gjithëve, unë kam qenë në shtëpi me gruan time për 15 ditë. Megjithatë, pas disa ankesave të mia, ata më morën nën vëzhgim në spitalin ku shkova. Ju lutem mos u shqetësoni.
  Unë jam mirë dhe jam duke pritur për rezultatin tim të testit. Unë do t’ju njoftoj, qëndroni të shëndetshëm”.

  Megjithese kishte rezultuar negativ ai kishte zbuluar se kishte kaluar ne pneumoni.

  I gjithe shqetesimi i fansave erdhi pasi edhe mediat turke kishin zbuluar se ishte ky aktor ishte pare ne spital.

  Per t`ju siguruar se eshte mire me shendet lajmet kane treguar se gjendja e tij shendetesore eshte e mire e madje vete aktori ka treguar se eshte me pushime bashke me bashkeshorten e tij.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *