Aktorja Adriana Matoshi prezanton nënën dhe i prek të gjithë me fjalët:Sa e bukur eshte

Aktorja dhe deputetja Adriana Matoshi, ka bërë të ditur se e ëma e saj feston ditëlindjen, këtë gjë ajo e ka treguar përmes një postimi të ndjeshëm në Facebook.

Aktorja, ka lënë këtë mbishkrim, shoqëruar me një foto ku shihet pranë personit të saj më të dashur.

“Emri yt i shkurtë është Mam, ndërsa i gjati është Mam Mam Mam Mam Mam, Rrnofsh qaq sa herë n’ditje t’përmenet emni e të thirrim, nana jem e bukura jem.

Gëzuar ditëlindjen e shtrejta jeme dhe e fmive t’mi, ti je mami jonë e na jemi shume të lumtun që ti ama bash ti je qajo pasunia, qaj thesari që njerëzit e lypin dikah tjetër e secili e ka në shpi T’paçim ton jetën dashnia e krejtve Rrnofsh 100 kshtu e fortë e me plot vullnet për jetë”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *