tili

Rikthehen reshjet e shiut ne vendin tone. Ja qytetet problematik

Agjencia Kombëtare e Mbrojtjes Civile bën të ditur se rreshjet priten të ndikojnë në disa pjesë të vendit tonë. Parashikimi nga ekspertët e Institutit të Gjeoshkencave ‘IGJEO’ tregon se sot pasdite (e diel, datë 14) dhe nesër (e hënë, datë 15) priten reshje mesatare deri lokalisht intensive në qarqet Shkodër, Kukës, Dibër, Lezhë dhe Tiranë….

Read More