Avioni niset nga Rinasi per ne Verona por ben kthese urgjente ne mes te rruges

Një avion i Wizz Air, i cili ishte nisur për Verona êshtë kthyer mbrapsht në Rinas.Dhe nuk dihet shkaku i vertete.

Siç shihet edhe nga harta e fluturimeve, avioni ka bërë gati gjysmën e rrugës dhe më pas është kthyer. Ende nuk dihen arsyet e kësaj manovre të çuditshme.

Kujtojmë se nuk është hera e parë që ndodh kjo gjë me linjat që operojnë në Shqipëri.

A ka pasur porblem avioni ka ka pasur dicka tjeter kjo kompani tallet me Shqiptaret gjithmon duke u vonuar dhe i lene ata neper aeroporte.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *