Babai i merr jeten 4 femijeve tre, gjashtë, tetë dhe 11 vjeç pasi gruaja ishte larguar nga ai

Një baba brazilian i mori jeten katër fëmijët e tij për t’u hakmarrë ndaj nënës së tyre pasi ajo e la atë.

Femijet të moshës tre, gjashtë, tetë dhe 11 vjeç – u gjetën në shtëpinë e të dyshuarit në Alvorada, Brazili jugor , të martën.

Policia arrestoi David da Silva Lemos, 28 vjeç, në një hotel në Porto Alegre fqinje herët të nesërmen.

Ai është dërguar në komisariat, ku më pas ka ushtruar të drejtën e heshtjes.

“Marrëdhënia e tyre kishte përfunduar

Policia thotë se çifti kishte qenë së bashku për 12 vjet, por u ndanë pasi Lemos sulmoi partneren e tij në shtator.

Policia tha se Lemos i kishte dërguar mesazhe ish-partnerit të tij pak para kohës që besohet se janë kryer ngjarja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *