Babai i merr jeten djalit, gruas dhe me pas vetvritet

KOSOVE- Nuk ndalet dhuna ne familjet shqiptare. Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne Lipjan te Kosovës ku mesohet se disa persona kane humbur jeten.

Jane vrare tre persona me armë zjari dhe kjo duke se eshte nje krim brenda familjes.

Dyshohet se nje burre ka vrare djalin dhe gruan e tij por me pas ai ka kryer vetevrasje.

Njoftimi i policise se Kosoves behet i ditur nga zedhenesja e saj Flora Ahmeti, qe njofton ngjarja e rende te ndodhur ne Prishtine:

“Rreth orës 16:30 policia ka pranuar informatën për tre persona të pajetë në fshatin Rufc të Lipjanit.
Menjëherë pas marrjes së informatës policia ka dalë në vendin e ngjarjes ku janë hasur tre trupa të pajetë, vdekja e të cilëve është konstatuar nga ana e ekipit mjekësor.
Aktualisht policia ka nisur një hetim për rastin dhe rrethanat që karakterizojnë ngjarjen”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *