Bëmë mama të të ngjaj/ Xhemi Shehu prezanton nenen e saj, duken si motra te dyja

    Moderatorja e talentuar Xhemi Shehu ka postuar nje foto nje foto me nenen e saj në rrjetet sociale madje nuk ka asnjë foto me bashkëshortin dhe shumë rrallë me ndonjë prej vogëlushëve të saj.

    Ajo duket e lumtur dhe e qeshur si gjithmon.Ajo nuk para poston foto te familjes se saj por ajo ka “thyer rregullin” dhe ka publikuar në ‘Instastory’ një video ku duket nëna e saj që e shoqëron në palestër.

    Si mendoni, a ngjajnë?

    Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *