Beniada feston datëlindjen/ Nuk do e besoni dot se sa vjeçe është modelja

Beniada Nishani u kthye në një nga personazhet më të preferuar të publikut brenda shtëpisë së Big Brother Vip.

gjithmonë e çiltër dhe humor të mirë ajo fitoi zemrat e shumë shqiptarëve të cilët e mbështetën atë gjatë kësaj aventure televizive ku Beniada ishte pjesë.

Sot Beniada feston ditëlindjen e 31.Modelja ka bërë një potim në Instagram per daten e saj te shenuar ku tregon se ka kaluar nje vit te mrekullueshëm dhe eshte shume krenare për veten.

“Urimet më të mira për jetën, për gjërat e thjeshta dhe te pastra, urimet me të mira për ata qe zgjohen

me nje buzëqeshje çdo ditë. Krenar për 31 vitet e mia, ky vit ka qenë një vit i mrekullueshëm falë edhe të gjithë juve. Ju dua shume Beniada”, shkruan modelja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *