Beniada ka një pyetje qe po cudit te gjithe: Për çfarë duhet burri?

Ajo u bë akoma më e famshme për batutat plot me humor dhe me pyetjet që duken paksa naive.

Beniada Nishani mbetet një nga vajzat më të dashura të ekranit.

Pas daljes nga BB, Beniada vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale dhe së fundmi ka publikuar në Instastory disa video ku shfaqet me mikeshën e saj dhe tregon se është mërzitur nga pyetjet e shpeshta që i bëhen: A je fejuar? A je e lidhur?

“Për çfarë duhet burri?”, pyet ajo dhe vjehrra e mikeshës i përgjigjet: “Për të të fërkuar një çikë”, duke shkaktuar shumë të qeshura.

“Sa erdha këtu në Shqipëri vazhdojnë më pyesin: Beniada je e fejuar? Beniada je e lidhur? Beniada ke gjetur një Don Zhuan? Po unë s’e dua Don Zhuan. Për çfarë duhet burri? Për të të fërkuar një çikë, kështu më tha vjehrra Aldës. Ikën gratë ikën, me burrë pa burrë”, shprehet Beniada.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *