Beri kuren me kermije ne fytyre 22 vjecarja tregon cfare i ndodhi me pas

Nje grua kishte probleme me futyren e saj dhe ajo kishte degjuar se vendosja e kermijve ne fytyre dfo ti hiqte njollat ne fytyren e saj.

22 vjec donte te sheronte lekuren e demtuar me kermije pasi kishte degjuar se jane shume efektive kur e perdor.

Ajo bleu kater kermij nga nje kopshtar qe rriste kermije dhe i vendosi me pas ne fytyre dhe më tej ajo shpjegoi se mukoza e tyre përbëhej nga acidi hialuronik, që është thelbësor në shërimin e indeve të gërvishtjeve ne fytyre dhe fytyra e saj filloj te regjenerohej.

Megjithatë, e reja gjithashtu paralajmëroi fansat e saj: “Ju lutemi mos e provoni këtë në shtëpi, kërmijtë bartin sëmundje ndaj duhte te flisni me nje ekspert.

Ajo u ndje shume mire dhe e fresket dhe u shpreh se:”Shpresojmë, kjo do të ndihmojë në lehtësimin e njillave të mia dhe kurimin e fytyres time.” ka thënë australiania.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *