Bie nga kati i dyte i baneses dhe humb jeten 68 vjecarja

Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne qytetin e Vlores ku nje grua ka rene nga kati i dyte i shtepis.

Ngjarja ka ndodhur mengjesin e sotem ne oren 10:40 ne lagjen 1 maji ne Vlore.

Gruaja ishte ne moshen 68 vjecare dhe ka rene nga kati i dyte.

Policia ka shkuar ne vendgjarje per te zbardhur shkaqet e kesaj ngjarje te rende transmeton shiko.news.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *