Bie nga lartesia duke punuar humb jeten 24 vjecari diten e sotme

0
797

KOSOVE- Ka humbur jeten diten e sotme nje 24 vjecar pasi ka rene nga catia e nje shtepie.

I riu ishte quhetj Bleron Gashi dhe ishte duke punuar dhe papritur eshte rrezuar.

Edhe pse i riu eshte derguar me urgjence ne spital nuk ka arritur te shpetoje.

Policia ka shkuar ne vendngjarje per te zbuluar shkaqet e ngjarjes transmeton shiko.news

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here