Bien para nga qielli në Përrenjas, qytetarët dalin t’i mbledhin me qese në duar (VIDEO)

  0
  129

  Kartmonedha kanë mbushur diten e sotme trotuarin e qytetit te Prrenjasit dhe disa prej banorëve nuk i kane rezistuar dot ‘lekut qyl’.

  Ashtu sikuse do bënim shume prej nesh,  banorët e vendit që janë gjendur aty ku kanë rënë paratë, shfaqen duke i mbledhur me qese në dorë.

  Siç shihet në pamjet e publikuar nga ‘JOQ’ 4 burra po i mbledhin paratë që gjenden në tokë. Akoma nuk dihet se si kanë përfunduar ato para aty, dhe as sa është shuma e tyre.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here