Bleu veze Kinder. Vajza 3 vjec humb jeten pas tre ditesh

Vajza tre vjeçare humbi jeten pasi pretendoi se ishte infektuar me salmonelë nga ngrënia e një veze Kinder Surprise.

Charlotte Wingfield ndau fotot e vajzës së saj të vogël ne rrjetet sociale pasi temperatura e saj u rrit në 39 gradë për shkak të helmimit nga ushqimi.

Zonja Wingfield tha në postimin e saj në Facebook , i cili që atëherë është shpërndarë më shumë se 500 herë se nuk kishte qenë kurrë kaq keq në jetën e saj.

Ajo tha: Se vajza ishte mire pasi e mora nga cerdhja por me pas gjendja e saj u perkqesua.

“Temperatura e saj u rrit në mbi 39° dhe unë u përpoqa te flisja me mjekun per kete gje.

Por pas analizave ështe konfirmuar se ajo kishte salmonelë nga çokollata Kinder që hëngri të dielën.”

Zonja Wingfield tha se brenda se vajza ishte e keputur dhe ne gjendje gjumi.

Ajo shtoi: Nuk e prisja qe te ndodhte keshtu te me ikte vajza ne kete menyre.

Burimi dailystar.co.uk

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *