Burri i dhunshem i merr jeten gruas duke i rene me dru ne Permet

Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne Permet ku mesohet se burri ka goditur me sende te forta gruan e tij.

Afroviti Peçi 80 vjec dhe Leonidha Peçi 82 vjec jetonin në banesën e tyre në Përmet dhe pas nje grindje 82 vjecari ka rrahur me dru gruan e tij. Nga goditjen e forta 80 vjecarja ka humbur jeten dhe eshte gjetur e pa jete nga sherbyesja.

Sherbyesja ka shkuar ne shtepi dhe ka gjetur gruan te shtrire ne toke dhe pa shenja jete. Me pas ka njoftar policine dhe 82 vjecari eshte arrestuar dhe njihej si nje person qe ushtronte dhune ne familje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *