Burri peson atak kardiak 3 ore pasi gruaja e tij nderron jete.Cifti nderron jete brenda dites

Nje histori si neper filma. Diten e djeshme ka humbur jeten nje cift te moshuarish ne ishullin Rodos ne Greqi.

Te moshuarit ishin njeri ne moshen 97 vjecare dhe bashkeshorti ne moshen 98 vjec. Ne fillim ka humbur jeten gruaja dhe tre ore me pas ka humbur jeten dhe bashkeshorti.

Ata ishin bashke me shume se 75 vjec dhe kane pasur nje jete te forte dhe me sfida.

Bashkeshorti ndjeu nge siklet te madh pasi humbi jeten bashkeshortja. Kishte shume emocione pasi ai ndahet nga ajo pas 75 vitesh martese.

Tre ore me pas dhe ai peson atak kardiak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *