Cift nga Italia cuditet nga futura se sa kushtojne shezlonget ne Sarande

0
3142

Nje cift nga Italia ka ardhur ne Sarand per te kaluar pushimet por eshte shume i kenaqur nga qyteti nga plazhi dhe nga qetesia.

Por ajo qe i ka bere pershtypje eshte fatura e shezlongut qe ka kushtuar 10 mij leke.

Ne fature shkruhet 3 shezlong nga 10 mije leke. Kjo fature i ka cuditur italianet por jane shume te kenaqur qe kane ardhur te vizitojne Shqiperine pasi plazhi dhe njerezit jane shume te mire.

Jemi te befasuar nga mikpritja transmeton shiko.news

@silvanazaraj #vacanza #albania #saranda #ksamilalbania #costapoco #ombrellone ♬ suono originale – Silvana Zaraj

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here