Cmendet 42-vjecari tenton të hedh gruan me fëmijen 2 vjec në greminë

GREQI-Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në greqi ku një qytetar ka dashur të hedh gruan me femijët brenda në makinë në greminë.

Ai ka marre me dhune ish gruan e tij me fëmijën e tij dy vjec dhe ka tentuar ti hedh por fatmirësisht makina është ndalur dhe nëna dhe femija janë shpëtuar.

Më pas gruaja ka telefonuar policinë dhe kanë arrestuar ish- bashkeshortin e saj.

Ai akuzohet per vrasjen e dy personave dhe pritet që të dal ne gjyq.

“foto ilustruese”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *