Ç’po ndodh me miqësinë e Ilirit dhe Sabianit? Balerini bën veprimin e papritur ndaj këngëtarit

Sabiani dhe Iliri krijuan një miqësi shumë të ngushtë brenda shtëpisë së “BBVIP”, por së fundmi këngëtari ngriti dyshime se ka një krisje të shoqërisë së tyre, duke deklaruar se “Iliri ka përfituar nga ai.”

Ç’po ndodh me miqësinë e Ilirit dhe Sabianit? Balerini

Sabiani feston sot ditëlindjen, por ajo që ra më shumë në sy, ishte fakti që Ilir Shaqiri nuk bëri një urim publik.

Ç’po ndodh me miqësinë e Ilirit dhe Sabianit? Balerini

Kujtojmë se Sabiani u shpreh se ishte zhgënjyer nga personi të cilin e konsideronte si vëlla. Sipas artistit, Iliri ka përfituar nga mirësia e tij.

Ç’po ndodh me miqësinë e Ilirit dhe Sabianit? Balerini

Biseda:

Donaldi: Cili nga banorët ke menduar se ishte ndryshe dhe të ka dalur ndryshe?

Sabiani: Pothuajse të gjithë, jo në pritshmëritë e mija

Romeo: Cili ka përfituar më shumë nga ty?

Sabiani: Vëllai im Iliri ka përfituar më shumë, nuk mund të flas nga jashtë, unë nuk do të ndryshoja si karakter, do gjeja një vëlla ose një motër aty.

Ç’po ndodh me miqësinë e Ilirit dhe Sabianit? Balerini

Menjëherë pas kësaj deklarate reagoi edhe balerini përmes një postimi në Instastory. Ilir Shaqiri publikoi një foto me një majmun në sup, ku krahas shkruan: “E ka bërë për mua.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *