Çudia ndodhi! Takohen Bora dhe Donaldi, kapen ‘mat’ në shtëpinë e re

Nje nga historoite me te perfolura eshte historia e Donaldit dhe Bores tamam si nje telenovel turke ku ne mes hyre dhe Trixa.

Por eshte zbuluar kanë se Donaldi dhe Bora janë takuar! Bora së fundmi ka blerë një apartament në Kompleksin Eleonorë, afër Kodrës së Diellit, e pasditen e sotme poshtë ballkonit të saj është parkuar makina tip Benz në ngjyrë blu, e cila është e Donaldit.

Ata kanë zgjedhur të takohen në shtëpinë e Borës, e nuk jemi të sigurt nëse ky është takimi i tyre i parë, dimë vetëm që ka ndodhur.

Megjitahte ne i urojme dite te bukura.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *