Monday, May 23, 2022
HomeDalin fotot/ Këta janë dy të rinjtë që humbën jetën në Patos
Array

Dalin fotot/ Këta janë dy të rinjtë që humbën jetën në PatosNë ngjarjen e ditës se djeshme në qytetin e Patosit dy të rinjtë Elis Kapaj dhe Manol Rrapaj humbën jetën.

Përfilitet se ‘molla e sherrit‘ ishte motra e Martin Skëndaj. Ky i fundit nuk pranonte lidhjen e motrës.

Deri më tani sipas informacioneve paraprake përplasja nuk ka filluar dje, por disa muaj më parë.

Së fundmi kanë dalë fotot e dy të rinjve. Fotot janë pulikuar nga ‘’fax news’’.

Po sipas tyre e motra e Martin Skëndajt ishte e dashuruar me Manol Rrapaj. Prindërit e Skëndajt nuk ishin dakord dhe e martuan të bijën në Panahor të Ballshit.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments