Dikur femra me e bukur ne botë. Shikoni se sa shume ka ndryshuar Pamela Anderson ne moshen 55 vjecare

Pamela Anderson , 55 vjeç nje nga ikonat e bukuris boterore tashme eshte shfaqur ne nje dokumetar por vitet e kane ndryshuar shume.

Ish-bomba e Baywatch u bë kohët e fundit subjekt i një mini-seriali për kasetën e saj famëkeqe , një shfaqje televizive që pretendohej se e kishte mërzitur atë.

Ajo eshte shprehur se:”Nuk kam fjetur fare natën e kaluar”, thotë Pamela në fillim të trailerit të dokumentarit qe u shfaq ne Neflix.

Dhe pse ajo eshte 55 vjec ajo ende kujdeset dhe kujdeset per trupin e saj dhe keshillon te gjitha femrat qe te mos dorezohen dhe te jene te forta. Edhe pse vitet ikin ne duhet te jemi gjithmon te bukura.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *