Dikur super modele sot eshte katandisur si mos me keq

Një nga supermodelet më të mëdha të dekadave të fundit, Kate Moss është fotografuar së fundmi dhe ajo që të gjithë vunë re është se modelja nuk duket më si më parë. Ajo u pa duke pirë duhan jashtë një restoranti luksoz në Londër.

Moss, e cila dikur quhej “duhanpiresja më e madhe mes modeleve”, u fotografua duke tymosur në lagjen Mayfair me vëllain e saj, Nick, dhe babain e tyre, Peter.

Një nga supermodelet më të mëdha të dekadave të

Supermodelja 49-vjeçare, e cila ishte pa grim për shëtitje, dukej e transformuar në pamje. Disa javë më parë ajo pranoi se nuk mund ta linte duhanin edhe pse po përpiqej. Moss madje tregoi se në atë kohë pinte shumë cigare.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *