Djali, 8 vjeç humb jeten tek lavatricja diten e sotme pasi po luante hapa dollapa

Një djalë 8-vjeçar humbi jeten diten e sotme pasi u bllokua mes një lavatriçe dhe një tharëse ndërsa luante fshehurazi me shoket e tij.

8 vjecari u zbulua “i futur mes” dy pajisjeve, thanë autoritetet.Një anëtar i familjes filloi ti jepte ndihmet e shpejte, por kur mbërritën mjekët, djali i vogël u gjet pa jete.

Ai u dërgua me urgjencë në një spital lokal. Pas “përafërsisht një orë përpjekje për, ai nuk arriti te mbijetonte.

Autoritet bejn thirrje qe ti ruani femijet dhe te jeni me te kujdesshem me ta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *