Duke ngjitur shkallët e pallatit me fëmijën në krah, dalin pamjet nga momentet e fundit të 34-vjeçares

  0
  150

  Mediat kanë publikuar momentet e fundit të 34-vjeçares Pamela Mërtiri, e cila u ditën e djeshme u vetëhodh nga kati i pestë së bashku me fëmijën 1-vjeç në krah, duke kryer një akt të rëndë vetëvrasjeje. Në fotot e publikuara nga BW, Pamela shihet duke u ngjitur në shkallët e pallatit me fëmijën në krah.

  Ajo ishte me profesion farmaciste dhe jetonte në Tiranë. Mesditën e djeshme udhëtoi drejt Vlorës, ku edhe ndërmori aktin e rëndë, duke i dhënë fund jetës së saj dhe vogëlushit, që solli vetë në jetë një vit më parë.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here