Friday, May 20, 2022


HomeDurres/ I mori jeten gruas, ja cfare tha autori ne sallen e...
Array

Durres/ I mori jeten gruas, ja cfare tha autori ne sallen e gjygjitAutori ka pranuar krimin dhe eshte shprehur se ka pasur konflikte te vazhdueshme me te shoqen.

Ai tha se ka qene ne kushte te renduara psikologjike dhe duke qare tha se ishte nje konflikt i castit. Kemi tre femije te mrekullueshem, dy prej te cilave doktoresha, i kerkoj falje , nuk duhet te kisha arritur deri ketu,.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments