E mbani mend Alekun? Sot ai është fiksimi i vajzave pas ndryshimit drastik/foto

Kanë kaluar shumë vite që nga transmetimi i këtij seriali dhe sot Aleku sigurisht që ka ndryshuar shumë. Aktori Angad Hasija sot është 35 vjeç dhe pas ndryshimit drastik që ka bërë në pamje është kthyer në një super model.

Aleku i ka lënë të gjithë gojëhapur me pozat e fundit në vaskë apo në shtrat duke treguar më shumë se ç’duhet.

Ai vazhdon karrierën si aktor duke luajtur në seriale shumë të ndjekur në Indi.

Sa i përket jetës private, Aleku është i martuar dhe baba i një vajze.

Pas mbarimit të serialit “Bidaai”, ai ka ruajtur marrëdhënie shumë të mira me kolegët, sidomos me Sadnën dhe Ranvirin me të cilët poston shpesh foto. Më poshtë ju sjellim disa foto të reja të Alekut

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *