E njihni këtë vajzën ne foto? Sot eshte nje nga politikanet me te njohura ne vendin tone

0
195

Kryetarja e Lëvizjes socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, këtë të dielë ka hapur albumet e fëmijërisë.

Ajo ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj në Facebook disa foto nga vegjëlia dhe gjatë kohës që ishte adoleshente.

Me përshkrimin “A e njihni këtë vajzën në foto?” Kryemadhi ka postuar një foto teksa po shijon plazhin. Në foton e dytë ajo shihet e ulur në një karrocë dhe në foton tjetër një adoleshente e rritur, Kryemadhi shfaqet krah prindërve të saj dhe vëllait.

Kjo nuk është hera e parë që kryetarja zbulon copëza nga jeta e saj pasi dhe më herët ka publikuar foto të vjetra krah bashkëshortit, presidentit Ilir Meta.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here