Monday, May 23, 2022
HomeE rëndë/ Vëllezërit binjakë gjenden të pajetë në pyll, ja për çfarë...
Array

E rëndë/ Vëllezërit binjakë gjenden të pajetë në pyll, ja për çfarë dysh ohetDy vëllezër janë gjetur të pajetë në një zonë të izoluar larg fermës së tyre. Ata dysh ohet të kenë kryer vetëvr asje të përbashkët.

Vik timat 32-vjeçarë, të quajtur Billy dhe Joe Smith, u zbuluan në një pemë në pyll, pak para mesnatës në zonën rurale të Kentit në Britani të Madhe.

Dikush shkroi në rrjetet sociale: “Ata të dy u vetëvr anë. Depresioni është i përhapur në popullin tonë”.

Një i treti shtoi: “Lindën së bashku dhe e lanë tokën së bashku”.

Familja e tyre kishte shprehur më parë shqetësimin për këtë çift – të cilët u paraqitën në një serial dasmash në vitin 2013.

Episodi shfaqi pamje të jetës së tyre në Kent duke treguar stilin e jetës para se të martoheshin.

Në një dasmë dy javë më parë, vëllezërit regjistruan një video teksa kënduan dhe vallëzuan.

Një përdorues në Facebook shkruan: “Askush nuk e beson dot. Para dy javësh, ata shfaqen plot jetë dhe tani kanë ikur”./boldnews

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments