Monday, May 23, 2022
HomeElisa Spiropali bëhet nënë për herë të dytë, ja emri i veçantë...
Array

Elisa Spiropali bëhet nënë për herë të dytë, ja emri i veçantë i djalitElisa Spiropali është bërë sot nënë për herë të dytë me një djalë.

Spiropali e ka ndarë vetë lajmin në “Facebook”, ku shfaqet me vajzën e saj dhe djalin e porsalindur të cilit ia ka vendosur emrin Kren

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments