News

Elisa Spiropali merr propozimin live për “martesë”, ja si i pergjigjet aktorit që iu gjunjëzua

Elisa Spiropali merr propozimin live për “martesë”, ja si i pergjigjet aktorit që iu gjunjëzua

Ministrja Elisa Spiropali është vënë përballë një propozimi për “martesë”, ku për shkak të publikut, është “detyruar” të thotë “PO”.E ftuar në emisionin “Shiko Kush LUAN”, ajo ka pasur përballë saj, të gjunjëzuar, aktori Irgen Çela, i cili e ka “propozuar”.

Ministrja pranoi dhe dyshja u “kurorëzuan” . Në skenë u krijuan edhe çifte të tjerë.

Në total u krijuan katër çifte. Anxhela dhe Flor Binaj i thanë “PO” njëri-tjetrit, por Florit i tha “PO” edhe moderatorja e sportit Lei Kraja.

Irgen Çelës (Xhodës) i tha “PO” Spiropali, ndërsa Don Xhonit i tha “PO” këngëtarja Diona Fona.

Por e gjitha ishte një lojë