Elsa Lilës i ndodh e papritura pas arrestimit.Vjen nje “lajm i mire per te”

Pas arrestimit te kengetares se njohur Elsa Lila para dy ditesh ne Rome ne Itali ka pasur nje interesim te madh te artdashesve te saj se cfar po ndodh me te dhe jeten e saj .

Por pas arrestimit dicka pozitive ka ndodhur pasi videot e saj kan patur nje rritje ne shikueshmeri si kurre me pare.

Ajo eshte degjuar me shume se sa gjithe karrieres se saj pasi kenget e saj ishin harruar dhe njerezit kane kerkuar kenget e saj dhe i kane degjuar.

Si thote populli “pas nje te keqe fshihet nje e mire”
mbase kjo ngjarje do te rikthe dhe njehere te madhen Elsa Lila me zerin e saj brilant dhe nje nga zerat me te bukur shqiptar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *