Eni Vasili në lidhje direkte: Termet, prit, prit -Ja si reaguan zonjat në publik

  0
  169

  Lekundje te forta u ndjenë mbrëmjen e djeshme rreth ores 22:00, me magnitude 4.5 balle dhe epiqender ne Hamallaj.

  Ndersa ishte ne transmetim direkt, moderatorja Eni Vasili kishte ne lidhje ministrin Blendi Klosin qe po fliste per situaten dhe akomodimin e banoreve te prekur nga termeti i pare shkat.rrimtar, kur u ndjene lekundjet.

  Eni tentonte ti nderpriste fjalen, por Klosi ende nuk e kishte kuptuar qe kishte pasur lekundje te forta.

  E ndersa ne studio publiku filloi te reagonte, Vasili u mundua t’i qetesoje duke u thene se nuk ka asgje dhe se jane ne katin e pare dhe gjithcka eshte ne kontroll.

  Me pas Eni ka kaluar ne publicitet, per te qetesuar zonjat e publikut.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here