Saturday, May 21, 2022


HomeEuro “fluturon”, ja sa u kembye monedha e eurozonës diten e sotme
Array

Euro “fluturon”, ja sa u kembye monedha e eurozonës diten e sotmeDitën e enjte monedha e eurozonës eshte rritur akoma duke kapur vlerën e 122.10 lekëve.

Sipas tregut valutor, dollari amerikan gjithashtu ka pësuar sërish rritje në vlerën e 110.20 lekëve.

Edhe Paundi britanik, rritet në vlerën e 144.50 lekëve.

Ndërsa Dollari kanadez, mbërrin në vlerën e 82.80 lekëve, duke pësuar rënie.

Franga zvicerane, zbret në vlerën e 111 lekëve.

Dhe së fundmi jeni japonez, shkon në vlerën e 0.93 lekëve.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments