Familja e Liridones merr vendimin drastik per varrin e Liridones

Ngjarja e rende qe ndodhi ne Kosove ka tronditur te gjithe opinionin publik pasi burri paguan 30.000 euro per te vrare gruan e tij.

Pas kesaj ngjarjeje familja e Liridones ka kerkuar qe te zhvarroset trupi i viktimes nga fshati ku eshte varrosur dhe ta varrosin ate ne fshatin ku ajo ka jetuar me familjen e saj pasi mesuan se bashkeshorti vraun vajzen e tyre Liridonen.

Nuk dihet se cdo te ndodhe pasi zhvarrimi i nje personi kerkon nje leje dhe ka rregulla te caktuara.

Ngjarja ishte shume e rende dhe pritet qe ne ditet e vazhdim te mesohet se pse bashkeshorti vrau Liridonen, nene e dy femijeve.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *