Fifi kërkoi meshkuj të rinj në shtëpi, ja kush do të futet sot në ‘Big Brother’

  Ditën e djeshme në një video në Instagram Arbana Osmani dhe Sara Hoxha zbuluan se ditën e sotme në shtëpinë e Big Brother do të futet një konkurrent i ri dhe bëhet fjalë pikërisht për një djalë.

  Burime për Kryefjala.com kanë zbuluar se bëhet fjalë për Olsin e Big Brother 1.

  Ai ka bërë mjaft bujë me lidhjen me Noçen si dhe braktisjen live nga e dashura e tij Lusi atëherë. Pas së cilës Olsi vazhdoi lidhjen me Noçen qetësisht edhe disa kohë pas përfundimit të spektaklit.

  E tashmë pas shumë vitesh ai ka vendosur ti rikthehet të njëjtës eksperiencë.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *