“Gëzuar mbretëreshë” Gruaja e Arditit ka ditëlindjen, dalin pamjet nga festa madheshtore

    Mbremjen e djeshme Anila Gjebrea, ka festuar ditëlindjen. Kete dite ajo e ka kaluar me familjarët- Arditin, Jonin, Anën dhe miqtë-Erion Veliaj, Ajola Xoxa, Venera Lumani, Lind Islami, Eni Çobani, Juliana Pasha etj. Të gjithë së bashku janë argëtuar duke kënduar e kërcyer.

    I biri i saj, Joni, ka postuar në profilin e tij të Instagramit foto dhe video nga festa së bashku me një urim. “Gëzuar mbretëreshë”, shkruan ai. I gjithë ambienti ishte zbukuruar nga tollumbacet dhe nuk ka munguar një tortë gjigante ditëlindjeje.

    Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *