Gjendet pa jete aktori i njohur 18 vjecar ne shtepin e tij

Aktori Tyler Sanders thuhet se ka humbur jeten në shtëpi e tij në moshën 18-vjeçare.

Ylli i Hollivudit, i cili njihet për rolin e tij në 911: Lone Star me Rob Lowe, si dhe një kthesë në Fear the Walking De ad, u gjet në shtëpinë e tij në Los Anxhelos.

Shkaku ende nuk dihet dhe do të hetohet.

Tyler ishte një “fëmijë i mirë që vinte nga një familje e mirë”.

Tyler kishte një nominim për Emmy për rol në serialin Amazon, Just Add Magic: Mystery City pasi kishte filluar të aktronte profesionalisht në moshën 10-vjeçare.

Roli i tij i parë ishte të luante veten në shfaqjen JLW Academy në vitin 2015 përpara se të merrte rolin e Jake Otto-s së re në The Walking De ad.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *