Gruaja martohet me kukullen por ai eshte pak pertac dhe shume i urte

Një grua pretendon se ka rënë në dashuri dhe është martuar me një kukull të bërë vetë – dhe dyshja tani kanë një ‘fëmijë’ së bashku.

Meirivone Rocha Moraes thotë se ishte dashuri me shikim të parë kur nëna e saj e prezantoi për herë të parë me Marcelo, një lodër ragdoll që e kishte punuar gruaja e moshuar.

Mamaja e saj e bëri kukullën pasi dëgjoi ankesat e saj se ishte beqare dhe se nuk kishte me kë të kërcente.

Një romancë e stuhishme pasoi shpejt dhe çifti vendosi të lidhë kurorë gjatë një ceremonie “të bukur”, me dasmën e tyre unike ku morën pjesë rreth 250 të ftuar.

37-vjeçarja e përshkruan jetën familjare me Marcelon si “të mrekullueshme”, megjithëse pranon se burri i saj i punës mund të jetë “dembel”.

Ajo pranoi: “Ai ka kaq shumë cilësi të shkëlqyera, por e vetmja e keqe është se ai është dembel. Ai nuk punon fare. Por unë jam një luftëtar dhe e vazhdoj për ne.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *