Gruaja nga Durresi ben per spial burrin e saj pasi kishte pire shume raki

Një grua në Durrës ka dhunuar fizikisht të shoqin, pasi ky i fundit kishte konsumuar alkool. Dhurata thotë për “Aldo Morning Show” se nuk ishte hera e parë që ai pinte dhe rrihej nga bashkëshortja.

Më pas, fëmijët e çiftit e kanë dërguar në spital të atin.

Dhurata: Po e nis me një informacion që ka të bëjë me një burrë që është rrahur nga gruaja e tij.

Aldo: Ja urdhëro…

Dhurata: Jo e ka rrahur, por e ka bërë për spital të shkretin. Ai ishte i pirë dhe se komandonte dot, kështu që…ja kishte shpënë këtu! Nuk ishte rasti i parë, kjo ja kishte marrë dorën ta rrihte, ky pinte. U ka ardh keq fëmijëve për babain dhe e kanë çuar në spital sepse i shkreti as jepte as merrte më. Të matet mirë para se të pijë herë tjetër./tvklan.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *