Gruaja që i jep gji burrit tri herë në ditë thotë se kjo e ka bërë atë më të shëndetshëm

Një nënë thotë se ushqyerja me gji i burrit të saj i ka afruar ata si çift. Rache thotë se partneri Alexander është gjithashtu më i shëndetshëm si rezultat i pirjes së qumështit të saj mbi atë qe blejme ne supermarkete biles qumeshti i nenes ka shume proteina dhe eshte nje qumesht energjik pasi jane kryer shume studime qe tregojne qe ka permbajtje te larte te proteinave.

30-vjeçarja ishte duke udhetuar me familjen dhe nuk kishte marre pompem e gjirit dhe filloi te kishte dhimbje ne gjoks dhe kjo ishte hera e pare qe bashkeshorti ja lehtesoj dhimbjen duke thithur qumeshtin.

Ajo u shpreh se:“Kisha shumë dhimbje dhe kisha frikë se mos merrja një infeksion, kështu që vendosëm që burri im të provonte të pinte qumështin për të më lehtësuar. Ai nuk u ftoh për dy vjet pasi filloi të pinte qumështin tim dhe kaq shumë njerëz thanë se lëkura e tij ishte shumë më e mirë gjithashtu. Kjo eshte menyra si te qetesoj dhimbjet e gjoksit pasi kisha shume qumesht. Shiko.news

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *