Harry dhe Meghan drejt divorcit? Zbulohet e vërteta rreth ciftit

  KOhet e fundit ne mediat e huaja perflitet se Harry dhe Meghan Markle janë në krizë dhe mund të ndahen.

  Arsyeja jane spekulimet se Meghan detyroi Harry që të hiqte dorë nga postet mbretërore për tu larguar drejt Kanadasë.

  Burime për “Life & Style” se marrëdhënia e çiftit mbretëror ishte tensionuar përgjatë dy muajve të fundit për shkak të lajmeve që qarkullonin.

  Përveç kontrollit të pa nderprere mediatik me të cilin përballen, marrëdhënia e çiftit mbretëror është bërë gjithashtu e tendosur për shkak të prejardhjeve të tyre të ngjashme. Princi Harry dhe Markle të dy vinin nga familje të çrregullta, ku prindërit u divorcuan kur ishin shumë të rinj.

  Mediat e huaja thonë se kjo mund të jetë një arsye e fortë përse Princi Harry dhe Markle dëshirojnë të punojnë më shumë për martesën e tyre.

  “As Meghan, as Harry nuk u rritën në një familje tradicionalisht të qëndrueshme, dhe ndërsa flisnin në përgjithësi, thonin se kishin një fëmijëri të lumtur, prandaj është e rëndësishme për ta që Archie t’i shohë prindërit e tij në një lidhje të dashur,” tha burimi për “Page Six”.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *