Humb jeten aktorja 21 vjecare e serialeve te njohura

Ka humbur jetën aktorja Chethana Raj pasi iu nënshtrua një operacioni për heqjen e dhjamit në një spital privat të kirurgjisë plastike.

Chethana Raj 21-vjeçar thuhet se u shtrua të hënën për një operacion për heqjen e yndyrës në Bengaluru, Karnataka, raportuan mediat lokale.

Mjekët thuhet se u përpoqën ta rikthejnë por nuk ja dolen

Chethana është shfaqur në serialet e njohura televizive Geetha, Doresaani dhe Olavina Nildana. Ajo gjithashtu luajti në filmin Canada Havayaami.

Ishte nje aktore e re dhe mjafte e talentuar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *