Humb jeten diten e pare te kopeshtit femija 2 vjec

Nje lajm i keq vjen nga Burreli ku mesohet se nje femi 2 vjec eshte ndjer keq dhe ka humbur jeten gjate rruges duke shkuar ne spital.

Femija ka humbur ndjenjat ne kopesht dhe pasi eshte derguar ne spital nuk ka mundur te jetoje dhe ka humbur jeten.

Nga familjarët mësohet se i mituri kishte qenë me temperaturë dhe të vjella disa ditë më parë, por do të jetë ekspertiza mjeko-ligjore ajo që do të përcaktojë shkakun e vërtetë të vdekjes së fëmijës. Ndërkohë prokuroria ka nisur hetimet pëe zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *