Humb jeten diten e sotme Marjola Myrtollari pasi nje muaj me pare burri e kishte therur me thike

Disa jave me pare burri nga Korca qellon gruan e tij Marjola Myrtollari me thike pas nje zenke pasi ai mendon se ajo e tradheton. Por pas disa javesh ne spital ne gjendje te rend gruaja ka nderruar jete diten e sotme.

Gjendja e saj vazhdonte te perkeqesohej pasi ishte goditur ne disa pjese te trupit.

Aleko Myrtollari eshte dorezuar ne polici pas ngjarjes se rende dhe pritet qe te marr denimin.

E gjithe ngjarja ka ndodhur per shkaqe xhelozie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *