Humb jeten ne vendin e pune djali 18-vjecar

KOSOVE- Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne Kosove ku mesohet se ka humbur jeten nje 18 vjecar.I riu ishte duke punuar ne vendin e punes dhe ka humbur jeten. Ngjarja ka ndodhur ne fshatin Nikadin të Ferizajt.

Ai eshte derguar pa shenja jete ne spital. Megjithese mjeket jane munduar ta sjellin ne jete por nuk kane arritur tja dalin.

Policia ka shkuar ne vendngjajrje dhe ka mesuar se i riu ka humbur jete nga shkaqet natyrore.

Nje humbje e madhe per familjen dhe per te gjithe komunitetein ku ai jetonte. Shiko.news

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *