Humb jeten ne vendin e punes 17-vjecari ne Sarandë

0
413

Nje lajm i keq vjen nga Saranda ku mesohet se ka humbur jeten Antonio Delilaj, 17-vjeçari qe punonte si kamarier.

Ngjarja ndodhi naten e djeshme rreth orës 01:15 ku meoshet se kabulli ashensorit eshte keputur dhe ka humbur jeten 17 vjecari.

Ashensori perdorej per furnizimin e lokalit dhe pronari i lokalit eshte shpallur ne kerkim.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here